Rize'nin yaşam rehberi..

Bilka Temizlik RİZE

Bu firma 31 Temmuz, 2013 tarihinde eklendi.

Bilka Temizlik RİZE

Firma Hakkında : Bilka Halı Ve Koltuk Yıkama Fabrikası Bilka Temizlik 11 yılı aşan tecrübesiyle müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha ucuza sunma, tüketici menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur. Halı yıkama (makine halısı, el dokuma halısı),... Firmayı İncele..


Yağmur Gümüşcülük

Bu firma 3 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Yağmur Gümüşcülük

Firma Hakkında : Firmamiz 1985 yılından itibaren tesbih ve gümüş sektöründe faliyet göstermektedir.2001 yılına kadar üretim yapıp toptan satışa ağırlık veren firmamız 2001 yılından itibaren parakendeciliğede önem vermiştir.2001 yılında actığımız mağazamızda faliyet gösteren firmamiz 2009’dan... Firmayı İncele..


Rize Moda Kuyumculuk

Bu firma 20 Haziran, 2012 tarihinde eklendi.

Rize Moda Kuyumculuk

Firma Hakkında : 2008’den bu yana rizede hizmet veren moda kuyumculuk aynı zamanda , Tüketicinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek, en yeni ürünleri en uyguna mal etmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Yüzük , küpe , kolye , bilezik ve alyans istemediğiniz kadar... Firmayı İncele..


EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi

Bu firma 26 Mayıs, 2012 tarihinde eklendi.

EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi

Firma Hakkında : 1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentası, bugün Türkiye’nin önde gelen A sınıfı seyahat acentalarındandır. Türkiye’nin altı noktasındaki şubelerinde uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle hizmet vermektedir. TÜRSAB ve IATA (Uluslararası Hava Yolları... Firmayı İncele..