Rize'nin yaşam rehberi..

Toptan Köpek Maması

Bu firma 15 Ocak, 2016 tarihinde eklendi.

Toptan Köpek Maması

Firma Hakkında : Toptan köpek maması satın almak isterseniz sitemizdeki canlı destek sitemini kullanarak yada telefon numaralarımızdan bize ulaşarak 7/24 bilgi alabilirsiniz. Toptan köpek mamasın da en iyi fiyatlar en hızlı hizmet taze ve kaliteli toptan köpek maması satış sadece bizde. Hemen bizimle... Firmayı İncele..


Rize Mental Arıtmetik

Bu firma 8 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Rize Mental Arıtmetik

Firma Hakkında : Zekâ; İnsanın düşünme, akıl yürütme, objektif gerçekleri algılama, yargılama ve sonuç çıkarma yeteneklerinin tamamı olarak tanımlanır. Toplumun geçer akçelerinden biri olan zekâ, ebeveynlerin çocukları için kurduğu cümlelerin temel öğesidir.Rize Menar Mental Aritmetik ailesiyle... Firmayı İncele..


Ayder Düğün Salonu

Bu firma 7 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Ayder Düğün Salonu

Firma Hakkında : 1989 yılında Rize’nin sahil yolunda Rize Ayder Düğün Salonu olarak hizmete başladık. 2007 yılında salonumuzu Rize Engindere’ye taşıyarak kapasitemizi arttırdık. Salonumuz 900 kişilik misafir ağırlayacak kapasiteye sahiptir.Doğru, temiz ve itinalı çalışması ve sizlerden aldığı... Firmayı İncele..


Viplast Plastik

Bu firma 6 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Viplast Plastik

Firma Hakkında : Viplast 2010 yılından beri şimdilik; özellikle kivi ve meyve-sebze kasası imal etmektedir.Fabrikamız Rize-Fındıklı ilçesi Tatlısu mevkiinde olup, 3 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.Fiyat politikasında müşteri odaklı... Firmayı İncele..


Rize Ahşap

Bu firma 5 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Rize Ahşap

Firma Hakkında : Rize Ahşap 1999’dan günümüze Ahşap ürün tasarımı, üretimi, montajı ve satışı yapmaktadır.İşlerinizi anahtar teslimi hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz. Rize Ahşap olarak sizlere... Firmayı İncele..


Bizim Ailemiz Rehabilitasyon Merkezi

Bu firma 5 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Bizim Ailemiz Rehabilitasyon Merkezi

Firma Hakkında : Ailemiz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi olarak; özel eğitim gerektiren öğrencilere mevcut kapasitelerini geliştirmeyi ve en üst düzeyde kullanmalarını sağlamayı, topluma uyum süreçlerini ve sosyal gelişimlerini desteklemeyi, onlara bağımsız yaşama becerilerini kazandırmayı... Firmayı İncele..


Yağmur Gümüşcülük

Bu firma 3 Ekim, 2012 tarihinde eklendi.

Yağmur Gümüşcülük

Firma Hakkında : Firmamiz 1985 yılından itibaren tesbih ve gümüş sektöründe faliyet göstermektedir.2001 yılına kadar üretim yapıp toptan satışa ağırlık veren firmamız 2001 yılından itibaren parakendeciliğede önem vermiştir.2001 yılında actığımız mağazamızda faliyet gösteren firmamiz 2009’dan... Firmayı İncele..


EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi

Bu firma 26 Mayıs, 2012 tarihinde eklendi.

EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi

Firma Hakkında : 1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentası, bugün Türkiye’nin önde gelen A sınıfı seyahat acentalarındandır. Türkiye’nin altı noktasındaki şubelerinde uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle hizmet vermektedir. TÜRSAB ve IATA (Uluslararası Hava Yolları... Firmayı İncele..


Sonraki sayfa »